wz
  Hlavní menu
Hlavní stránka Kontakty Ke stažení Soupiska Statistika Tabulka Zápasy Fotogalerie Přátelské utkání

4 TD

Vydáno dne 18. 01. 2012 (172 přečtení), napsal
Informace
V pořadí 4. turnajový den pořádalo družstvo FBC Jokerit Černice v útrobách 14. Základní školy na Doubravce. Tým Kronplatz warriors čekali dva zápasy o bytí a nebytí některých hráčů, jejichž zájem nebyl takový jaký by měl být!! Po týmové debatě jsme se rozhodli zneaktivnit hráče: Bauer, Bedrník, Hrách, Kučera, Sýkora, kteří většinou ani nechodili na tréninky, na turnaje, a ani neposlali omluvenku.

TJ Nezdice VS Kronplatz warriors 3:1

První zápas jsme odehráli proti týmu TJ Nezdice. V první části hry jsme se gólu nedočkali, ale hned na začátku druhé části v čase 11.01, jsme se dostali do vedení zásluhou Jirky Podskalského (přihrával Tomáš Hrach), stav 0:1. Za necelé tři minuty Nezdice vyrovnali, v rychlém sledu nám tam šoupli další dva kousky, obrana asi zaspala- stav 3:1. Zásahy brankářů: Venca 14, Sláma 12.

Kronplatz warriors VS FbK Starý Plzenec "B" 2:4

Druhý zápas jsme nezačali vůbec dobře, střelecká impotence se potvrdila, dozadu to taky nebylo to pravé. Tým byl v křeči a nic se mu nedařilo, ani přesilovka se nepovedla a tak jsme prohrávali již 0:4. V čase 18.26 procitl Zdeněk a přesnou střelou k tyči skóroval- stav 1:4. To nakoplo Michala, který přesně 15 vteřin po mém gólu přidal další- stav 2:4. Vzali jsme si time out, aby jsme promysleli závěrečný pokus o obrat, nejsilnější lajna měla tlak, spoustu střel, ale bohužel to tam už nespadlo, velká škoda. Prohráli jsme 2:4 a zůstali tak na posledním místě. Zásahy brankářů: Venca 11; Švejcar 14.Jak už jsem psal v úvodu, po skončení tohoto turnaje se řešilo, co s hráči, kteří nemají zájem. Dohodli jsme se, že potřebujeme posílit a zároveň zneaktivnit tyto hráče do konce přestupního termínu (31.12.2011). Nikdo z hráčů nechce hrát baráž, proto musejí přijít změny, které by tým jednak nakopl, stmelil se a konečně už sehrál. Do týmu přišel do konce sezóny na hostování Pavel Stahl (kmenový tým FBC 2011; 11zápasů- 9bodů). Jako "staro" nový hráč byl přijat Tomáš Hájek. Věříme a doufáme, že bude platná posila.
Nesmím také opomenout našeho nového "kouče" Romana Nejedlého, jeho podpory, rad a názorných ukázek si nesmírně vážíme a moc děkujeme.

Myslím si, že takové impulsy tým kronplatzských válečníků potřeboval, a nyní již můžu s jistotou napsat, že byli správné. Ale o tom až jindy....

Zdeněk

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Chat
  Administrace
Login

Web by Creative