wz
  Hlavní menu
Hlavní stránka Kontakty Ke stažení Soupiska Statistika Tabulka Zápasy Fotogalerie Přátelské utkání

Blýská se na lepší časy?

Vydáno dne 04. 01. 2012 (308 přečtení), napsal
Informace

Druhý turnajový den je tady. Podívejme se na něj očima jednoho z aktérů, Tomáše Bedrníka.

22. 10. 2011. Den kdy proběhl v útrobách tělocvičny v Tlučné 2. kolo BLMF III. Ligy a konkrétně II. divize. Tento turnajový den byl pro rytíře z Kronplatzu obzvlášť zajímavý.  V našem týmu chyběly významné opory, jako např. Ondra Krátký, Milan Hulin, Vladimír Kučera, Michal Duchek a také Tomáš Bauer.

Naši udatní rytíři se bez těchto opor zkušeně obešli a vyjeli bojovat se ctí a odvahou a vstříc lepším zítřkům!

Diablos ,,B  VS       Kronplatz Warriors  3:3

Do prvního zápasu jsme vyběhli na hřiště plní nedočkání, jak bude zápas probíhat, nakonec se ukázalo, že tak jednoduchý zápas nás nečeká. Ale vše po pořádku. Naše první lajna začala velmi aktivně a výsledkem toho byl první gól zápasu ve 3.tí minutě, který má na svědomí náš borec Zdeněk Šebek 0:1. Skvělá práce a opravdu lepší nástup jsme si nemohli přát J. Bohužel po 2 minutách bylo všemu jinak. Hráči Diabla dorovnali skóre a stav byl tedy 1:1 už v 5té minutě zápasu. Naši rytíři nesvěšeli hlavy a šli bojovat a urvat naše první vítězství! Odměnou za to byl gól, který vstřelil o 2 minuty nikdo jiný než náš shooter Filip Hejlíček 1:2! Po půli jsme byli na koni a cítili jsme, že tento zápas můžeme vyhrát! K Filipovi se pak přidal, náš další skvělý hráč jindy v bráně, tento den v útoku druhé lajny Jiřík Podskalských, který senzačně zavěsil a stav byl pro naše rytíře 1:3! Tento skvělý stav však nevydržel dlouho a obdrželi jsme po necelé minutě snižující gól od rudých ďáblů na 2:3! Opravdu hráči Diabla tlačili a vrhli všechny své síly do útoku a tlačili a tlačili! Bohužel následkem tuhého boje a bránění výsledku 2:3 pro naše rytíře, kdy hráli rudý ďáblové bez brankáře se stal osudný moment zápasu, který nečekal nikdo v sále L !!!

Probíhaly poslední vteřiny zápasu a v čase 19:54 zasáhl na naší polovině vysoko letící míček nešťastně pro náš tým, holí Luboš Hruška a rozhodčí písknul nejen jeho vyloučení na 1 minutu za hru vysokou holí, ale nepochopitelně trestné střílení proti našemu týmu a nabídl, tak rudým ďáblům vyrovnat zápas. Tento moment nevydržel emotivně náš tahoun Jirka Podskalských a po tvrdé urážce rozhodčího dostal červenou kartu a jak tento, tak zbylé zápasy tohoto dne pro něho skončili. (Předal kapitánskou pásku Tomášovi Bedrníkovi) Nebylo se čemu divit, že Jirka vybouchnul. Oba rozhodčí dle jejich názorů údajně viděli rozvíjející se ,, gólovou akci rudých ďáblů , ale dle názoru všech ostatních co byli na hřišti nebo i mimo něj nebyl kolem Luboše nikdo z rudých, aby získal padající míček a mohl zakončit údajnou akci. Nepochopitelné a následkem tohoto momentu byl vyrovnávající gól na 3:3. Jen 6 vteřin stačilo a mohl zápas skončit senzační výhrou našich červeno-bílých rytířů, ale bohužel tomu tak nebylo a brali jsme z tohoto těžkého zápasu jen bod.

sestava: Kubec Václav: Zdeněk Šebek, Jiří Podskalský (C), Filip Hejlíček, Tomáš Bedrník, Martin Fila, Luboš Hruška, Tomáš Hrach

goly a nahrávky: Šebek, Hejlíček, Podskalský

Do druhého zápasu jsme šli bojovat za vyloučeného Jirku, a proto jsme do tohoto zápasu dali opravdu všechnu energii co v nás zrovna byla!

Kronplatz Warriors  VS       Chuck Norris Nýřany                      3:5

Na naší domácí půdu zavítal klub se slavným béčkovým hercem v názvu Chuck Norris Nýřany. Těžký zápas, který se pro nás ze začátku nevyvíjel moc dobře. Už v první minutě se radovali hosté. Naše obrana malinko zaspala. Stav 0:1. Po buly se rozjely gólové hody. Nejdříve se do statistik po prvé v této sezóně (i v celém působení v týmu: D) trefil hráč s číslem 7 na zádech Tomáš Bedrník, který měl těžkou pozici a gólmana musel na dvakrát překonávat bekhendem. Nakonec se podařilo a stav byl 1:1! Po dalších několika minut tuhého boje se písknul konec první půle zápasu.

Po přestávce nastoupili týmy do druhé půle a góly padaly o sto šest.  Vedoucí gól na 1:2 vstřelili Nýřany po rychlé akci a náš vynikající brankář Václav Kubec neměl moc šancí této akci zabránit.

V mnoha případech v první půli, kde měl mnoho skvělých zákrok bylo vidět, že je opravdu naší záchranou, když tým nahraje úplně ideálně J !  Dlouho se však z vedení Nýřany neradovali a po skvělé akci se blýsknul náš udatný rytíř Zdeněk Šebek a připsal si tak druhý gól v turnajovém dni!

Stav tedy byl 2:2, ale sotva radost na naší lavičce a možná i někde v publiku utichla, hráči pod vedením zdá se, zkušeného trenéra týmu Chuck Norris Nýřany, vstřelili dva slepené góly a stav byl už 2:4! Hrubých chyb, kterých se naši hráči dopustily byly velmi klíčové pro vývoj zápasu. Tvrdé střety u mantinelů i jinde na hřišti se povedlo zúročit, a snižující gól na 3:4 vstřelil skvělí nováček v týmu Martin Fila a bojovného ducha jsme tak měli i nadále ! Bohužel v samém závěru zápasu jsme se dopustili další chyby v obraně, kterou hráči z Nýřan využili k vedení na 3:5. Konečný výsledek urputného boje tedy vyzněl 3:5 a již třetí porážku pro náš tým Kronplatz Warriors!

Po takto náročném střetnutí s hráči od Chucka Norrise se ukázalo, že není radno dělat si vtípky na adresu známého herce béčkových filmů J!

sestava: Václav Kubec: Karel Sýkora, Tomáš Bedrník, Tomáš Hrach, Martin Fila, Luboš Hruška, Zdeněk Šebek, Filip Hejlíček (C)

goly a nahrávky: Bedrník, Šebek (Sýkora), Fila (Šebek)

Náš třetí zápas a tudíž již poslední tento hrací den byl proti týmu, který nebyl úplně kompletní a hráli jen ve 4 lidech v poli! Respekt náš tým i přesto měl a věřil tak v plný bodový zisk !

FBC Jokerit Černice            VS       Kronplatz Warriors  4:8

Hvizd rozhodčího a rozehranné buly začal zápas. Z prvního pohledu se nezdálo, že by hráčům z Černic chyběli síly z předchozího zápasu, ale pak začali úřadovat naši bojovníci a bylo všemu jinak ! První gól a radost na hřišti i na lavičce připravil opět náš kanonýr Filip Hejlíček! 0:1 !!! Po té se do ideální šance dostal další rytíř na hřišti jménem Luboš Hruška a nedal golmanu Černic žádnou šanci ! 0:2! Jenže netrvalo to opět dlouho a třetí gól na účtu Černic vstřelil Kája Sýkora ! Skvělá akce ! 0:3 ! Ale co se nestalo, další gól pro Warriory vstřelil další borec Martin Fila a bylo jasno ! 0:4 ! Po takové smršti se  zdálo, že hráči Černic se už nevzmůžou na odpor ! Ale Černice se z následné přesilové hry prosadili. Opět byl vyloučen náš zatím nejtrestanější hráč :-D Luboš Hruška, využili šance a vstřelili první gól svého týmu ! 1:4  ! Snaha snížit gólové manko se nakonec Černicím vyplnilo. Po další dobré akci byl už stav 2:4 ! Počítalo se stím, že tým soupeře začne tlačit a utkání dorovnat, ale ztratili nervy a jejich vyloučení a pak zároveň i nás Wariorů mělo za následek zvýšení skóre na 2:5 ! Úspěšný střelec Filip Hejlíček unikl v oslabení všem a překonal bezmocného brankáře! Jenže přesilová hra FBC Jokerit Černice stále pokračovala a dalším gólem v oslabení se prosadil Tomáš Hrach a bylo jasno !  Stav byl 2:6 pro červeno-bílé Warriory ! O další snížení výsledku se postaral 4 minuty před koncem zápasu hráč z Černic 3:6 ! Jenže opět jsme sebrali naděje o zvrat výsledku a zvýšli svůj náskok na rozdíl 4 branek !Opět se prosadil střelec Tomáš Hrach ! 3:7 ! Skvělé ! Snaha Černicím vrátit se zpět do zápasu byla vidět a prosadili se po další akci 4:7 ! 8 Vteřin před koncem zápasu a poslední tečku za utkáním udělal skvělí hráč Martin Fila a bylo rozhodnuto, že Kronplatz Warriors zvítězí nad FBC Jokerit Černice vysoko 8:4 ! Hip Hip ! Huráááá ! Je to doma !!

goly a nahrávky: Hejlíček (Hrach), Hruška (Šebek), Sýkora (Hejlíček), Fila, Hejlíček, Hrach, Hrach, Fila

Nejlepším hráčem turnajového dne vyhlašuji za náš tým Martina Filu. První TD a hned hattrick.

Shrnuto a podtrženo, 2. kolo pro Kronplatz Warriors bylo úspěšné ! Jen tak dál !