wz
  Hlavní menu
Hlavní stránka Kontakty Ke stažení Soupiska Statistika Tabulka Zápasy Fotogalerie Přátelské utkání

Druhá sezóna nezačala nejlépe

Vydáno dne 01. 10. 2011 (281 přečtení), napsal
Informace

První dva zápasy jsme odehráli v Tlučné a výsledek neni zrovna uspokojivý, ba naopak. O tom jak to vše bylo viz níže.Ač je team Kronplatzu značně obměněn a kvantitativně posilněn po první sezóně, z celkového počtu 15ti hráčů se nás dostavilo pouze 8. Jako první nám v cestě stáli Fakta X.

Fakta X VS Kronplatz warriors  2 : 5

Hráči známí svoji agresivitou a kontaktní hrou nezačali nejlépe. To když první gól v sezóně vtřelil náš golman Jirka Podskalák a žlučovitej démon si vzadu začal vyčítat včerejší dlabanec. Jirka Podskalský 0:1. Poté ovšem nastaly události, které se nelehce popisují. Gól, gól, ...vhups a gól...no prostě nám to nešlo vepředu a vzadu jsme se dostávali pod tlak. Individuální chyby nás stály góly a nezpravila to ani bomba Filipa Hejlíčka, která podruhé a naposledy rozvlnila síť za domácím gólmanem. Celkový stav 2:5 byl zajisté zklamáním.

sestava Kronplatzu: Kubec : Krátký ( C ), Hulin, Šebek - Podskalský, Hejlíček, T. Hrach

branky a nahrávky:  3. Podskalský (T. Hrach), 13. Hejlíček

Kronplatz warriors VS Doubravka Pirates    5 : 6

Ani zápas číslo dvě se nepodařil. Sice jsme se zde více gólově prosadili, ale pouze z pohledu druhé lajny, kde úřadoval Filip s Jirkou a Tomášem. Hra se přelévala ze strany na stranu a dá se říci, že prolomit střeleckou nemohoucnost první lajny, mohlo být vše krásně jinak. V konečném shledu nevypadají výsledky tak drasticky jako u prvních dvou zápasů v minulé sezoně, bodově jsme však vyšli opět naprázdno. Netrefit prázdnou branku, jako například já, se na konec ukázalo klíčové. Poučit se a pracovat dál a dál, ovoce se dostaví. Neskládáme zbraně a makáme dál, vstříc lepším zítřkům.

sestava Kronplatzu: Kubec : Krátký, Hulin, Šebek - Podskalský ( C ), Hejlíček, T. Hrach

branky a nahrávky: 3. Hejlíček (Podskalský), 5. Hejlíček (Podskalský), 9. Podskalský (Hejlíček), 17. T. Hrach (Hejlíček), 19. Podskalský

Nyní rozhovor s nováčkem teamu, se Zdeňkem.

První zápasy v lize, jak si spokojenej se svým výkonem?

Se svým výkonem moc spokojenej nejsem, byl jsem nervozni a delal chyby.

V čem myslíš že byl team Pirátů a Fakta x lepší, kde bys hledal příčinu našich proher?

Piráti nebyli lepší, dalo se s nimi hrát, škoda toho golu od mý boty a chaosu ohledně skore kdy to pořadatelé popletli, tím jsme si mysleli ze vedeme, FaktaX hráli dost do těla a nám všechno pískali, jim ne. Příčina proher bych řekl, že špatná souhra 1lajny, vázne zpracování a rychlé reakce a soustředění, K 2lajně bych jen řekl, že hráli vyborně.

Jak se ti líbilo hrát se mnou a s Mildou, zachoval bys nastupující sestavu, ve které si hrál? Co bys změnil na tréninku? Zvol hráče turnajového dne.

Na tréninku bych přidal víc přihrávání a hru 3 na 2, aby jsme se naučili hrat v presu. Nejlepší hráč turnaje? Jednoznačně Filip.

Díky za rozhovor a koukej se snažit! :D

         

                                                                                                                         Ondřej KrátkýPočet komentářů: 0 | Přidat komentář


  Chat
  Administrace
Login

Web by Creative